Automobilių pirkimas Vokietijoje - įsigyk automobilį ir žinok ką nusipirkai!
16285
page,page-id-16285,page-child,parent-pageid-16277,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive

Automobilių pirkimas Vokietijoje

Automobilių pirkimas Vokietijoje

 

Automobilių pirkimas Vokietijoje yra populiarėjanti paslauga visoje Lietuvoje, nes jokia čia paslaptis, kad automobiliai Vokietijoje yra kur kas tvarkingesni bei geresnės būklės nei parduodami Lietuvoje.  Dažnas žmogus nusipirkęs automobilį Lietuvoje mums pasakoja, kad daugiau to gyvenime nebedarytų, nes kokybės čia negausi ir niekada nežinosi ką nusipirksi, kitaip tariant, automobilio pirkimas Lietuvoje – savotiška loterija, kurioje yra mažai šansų laimėti.
Mes Jums siūlome pirkti automobilį tiesiai iš Vokietijos ir taip tiksliai žinoti automobilio stovį prieš jam grįžtant į Lietuvą bei sutaupyti pinigų, kuriuos atiduotumėte vietiniams automobilių perpardavinėtojams, kurie dažnai nuslepia automobilio trūkumus taip uždirbdami didžiulius pelnus nuo vieno automobilio.

 

Kur ieškoti automobilio?

 

Siūlome ieškoti automobilio www.mobile.de bei www.autoscout24.com
Radę norimą automobilį duosite mums jo nuorodą, mes susisieksime su pardavėjų ir susitarsime dėl susitikimo.
Pridėtinė vertė, kurią gaunate, tai puikios  mūsų vokiečių kalbos žinios. Mes puikiai šnekame šnekame šia kalba, todėl nekils jokių problemų dėl nusiderėjimo, automobilio būklės išsiaiškinimo ir panašiai.

 

Kodėl mes?

 

Jau daugelį metų užsiimame automobilių pirkimu Vokietijoje ir turime tame sukaupę nemažą patirtį. Turėję daug klientų ištaisėme visas savo klaidas, kurias padarėme anksčiau, jas išmokome ir jų nebekartojame. Kadangi savo darbą atliekam nepriekaištingai, jūs mumis nenusivilsite, o ir grįžusiu automobiliu tikrai ilgai džiaugsitės.
Siūlome rinktis mūsų paslaugas, nes mūsų tikslas neparduoti, o tarpininkauti tarp jūsų ir pardavėjo taip užtikrindami visų jūsų lūkesčių patenkinimą.

 

Ką mes padarysime?

 

  • Nuvyksime i vietą ir apžiūrėsime automobilį.
  • Pateiksime visą informaciją apie automobilį.
  • Derėsime dėl kainos, kad sutaupytume kuo daugiau jūsų pinigų.
  • Atsiskaitysime už automobilį arba atsiskaitysite  patys tiesiai į pardavėjo sąskaitą.
  • Parvešime jūsų nusipirktą automobilį į jūsų kiemą, ar bet kurią kitą pasirinktą vietą !

 

Kaina

 

  • Vieno automobilio apžiūra: 100 EUR + 40% nuo nuderėtos sumos.
  • Vieno kilometro kaina nuo mūsų vietos iki jūsų norimo automobilio: 0,30 EUR.
  • Automobilio pargabenimas į Lietuvą: 350-400 EUR.

 

Kitos mūsų teikiamos paslaugos:

 

Automobilių pardavimas Vokietijoje

 

Automobiliai iš JAV

mobile

Turite klausimų?