Automobiliai iš Vokietijos
16303
page,page-id-16303,page-child,parent-pageid-16277,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive

Automobilių pardavimas Vokietijoje

Automobilių pardavimas Vokietijoje – viena iš pagrindinių paslaugų, kurią mes teikiame.

 

Vokietijos rinka yra labai plati, o pati šalis yra kaip automobilių pirkimo taškas visoje Europoje. Ši šalis turi vieną geriausių materialinių padėčių, todėl žmonės už automobilį yra pasiryžę sumokėti
kur kas daugiau nei Lietuvoje. Taigi, parduodami automobilį Vokietijoje ne tik sutaupote laiko, bet ir gaunate daugiau nei gautumėte Lietuvoje.

 

Ateina laikas kai norisi savo automobilį parduoti ir jį pakeist kitu. Lietuvos rinkoje parduoti brangų automobilį yra ganėtinai sudėtinga, pagal mūsų duomenis tai vidutiniškai užtrunka apie pusė metų. Tam, kad jūsų pinigai greičiau būtų likviduoti iš jūsų automobilio ir juos galėtumėte panaudoti kitur, siūlome pasinaudoti mūsų paslauga.
Šiame versle esame sukaupę nemažą patirtį, todėl bendradarbiaudami su mumis jūs įgyjate didelę naudą.

 

Ši paslauga yra derinama individualiai, jūs pasiūlote kainą, kurią norite gauti už automobilį, mes įvertiname galimybę priimti jūsų pasiūlymą, sutikus pasirašome bendradarbiavimo sutartį ir pradedam darbus.

 

Mūsų įmonė bendradarbiauja su daugeliu Vokietijos automobilių pardavėjų, todėl prieš sutikdami užsiimti jūsų automobilio pardavimu mes pirmiausia įsitikiname, jog jį parduotume iš karto.

 

Parduodamas automobilis turi atitikti visus techninius reikalavimus, negali būti jokių užslėptų trūkumų ir privalo būti patikrintas specializuotame servize.

 

Pagrindinės priežastys kodėl verta parduoti automobilį Vokietijoje:

 

  • Didesnė pardavimo kaina
  • Greitesnis pardavimas

 

Nusprendus pasinaudoti mūsų paslaugomis:

 

  • Aptarsime kiekvieną sandorį individualiai.
  • Pasirašysime sutartį.
  • Nugabensime automobilį į Vokietiją.
  • Priregistruosime ir praeisime techninę apžiūrą.
  • Parduosime.

 

Parduoti automobilį dar niekada nebuvo taip lengva! Susisiekite su mūmis ir mes aptarsime visas jūsų automobilio pardavimo galimybes Vokietijoje.
Automobilių paravimas Vokietijoje

Turite klausimų?