Automobiliai iš JAV aukcionų - Prabangus automobilis iki 50% pigiau
16294
page,page-id-16294,page-child,parent-pageid-16277,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive

Automobilių pirkimas Amerikoje

Automobiliai iš JAV

 

Automobilio pirkimas iš JAV aukcionų dar niekada nebuvo toks paprastas. Nors ir daugumai žmonių pradžioje tai gali atrodyti sudėtingas procesas, tačiau mes ir esame tam, kad jį labai stipriai palengvintume. Viskas labai paprasta. Jūs susirandate norimą automobilį aukcionuose, pasakote kokią kainą galite mokėti, mes tą sumą pastatome ir jei laimite automobilį jums niekuo nereikės rūpintis – mes jį pargabensime į Klaipėdos ar Vokietijos jūrų uostą, išmuitinsime, sutvarkysime visus reikalingus dokumentus. Esant poreikiui nugabensime į bet kurią vietą Lietuvoje bei Europoje.

 

Daugiau informacijos

 

Kur ieškoti automobilio?

Radę automobilį susisieksite su mumis, duosite visą reikalingą informaciją ir mes pastatysime Jūsų norimą sumą ant šio automobilio.

 

Kodėl verta pirkti automobilį iš Amerikos?

Automobilį pirkti iš Amerikos yra verta todėl, kad pirkdami jį sutaupote iki 50% jo vertės. Parsivarę ir susitvarkę žinote kas jam buvo, kurioje vietoje buvo daužtas ir panašiai. Pirkdami automobilį iš perpardavinėtojų viso to nežinote ir pirkdami rizikuojate, nes automobilis gali būti po rimto incidento ir paruoštas tik pardavimui, bet ne tolimesnei eksploatacijai.

 

Kodėl mes?

Ilgi metai automobilių sferoje mus padarė savo srities profesionalais, todėl dabar galime teikti šias paslaugas nesibaimindami, kad jos bus nekokybiškos. Dar neturėjome nuviltų klientų. Visi džiaugiasi mūsų suteikta nauda ir mus rekomenduoja kitiems.

Naudodamiesi mūsų paslaugomis jūs labai daug sutaupote! Pas mus į kainą įeina automobilio VIN kodo patikrinimas, tarpininkavimas tikrinant automobilį prieš išsiuntimą, nugabenant iki JAV jūrų uosto, pargabenant į Klaipėdos ar Vokietijos jūrų uostą. Automobilius perkame jau daugiau kaip penkiolika metų ! Todėl mūsų įmonė turi pačias geriausias kainas tikrinti automobilį prieš gabenimą, gabenant jūros keliu, išmuitinant, bei kitos paslaugos.
Retas kas pasiūlo tokią paslaugą už tokią mažą kainą!

 

Kiek visa tai kainuos?

Kaina:

  • 200€

 

Į kainą įeina:

  • Automobilio patikrinimas VIN
  • Tarpininkavimas patikrinant automobilį JAV bei nuotraukų pateikimas.
  • Tarpininkavimas nugabenant automobilį į JAV jūrų  uostą.
  • Tarpininkavimas pargabenant automobilį į Vokietijos ar Klaipėdos jūrų uostą.
  • Išmuitinimas
  • Visų reikalingų dokumentų sutvarkymas.

 

Už papildomą kainą nugabensime į bet kurią vietą Lietuvoje ar Europoje

 

Kitos mūsų teikiamos paslaugos:

Automobilių pardavimas Vokietijoje

 

Automobilių pirkimas Vokietijoje

Automobiliai iš JAV

Turite klausimų?